Yeni yıla bakımlı girmek ve kendi kendinin kuaförü olmak isteyenlere

Dış görünümüne önem veren erkekler, artık kuaför salonuna gitmeden evde de saç-sakal bakımını yapabiliyor. Fonex, kişisel bakım ürünleri ve kullanımı kolay, pratik ekipmanları ile erkeklerin en büyük yardımcısı. Fonex’in fonksiyonel saç kesme makinesiyle; uzayan saç ve sakallarınızı kısaltıp, istediğiniz şekli vererek tarzınızı yaratmanız mümkün. Yeni yıla girerken sevdiklerine hem güzel hem kullanışlı bir hediye almak isteyenler için de ideal bir seçim.

Fonex Saç Kesme Makinesi, keskin, uzun ömürlü dişleri ile pürüzsüz bir cilde sahip olmayı sağlıyor. Makine, paslanmaz çelikten yapılmış kesim tarağının kolay takıp çıkarabilme özelliği sayesinde de sık kullanım imkanı yaratıyor. Kablosuz Fonex Saç Kesme Makinesi, 45 dakikalık kullanım süresi, erkeklere traşta büyük rahatlık sağlıyor.

Fonex Saç Kesme Makinesi; hafifliği ve sessiz çalışma özelliği ile sık seyahat edenlerin en büyük yardımcısı olarak çantalardaki yerini alıyor.

Fiyatı: 50 TL
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

A-A+ KIKO Milano'dan cilt tonuna uygun fondötenler KIKO Milano, farklı cilt tonlarına uygun fondötenlerle ten renginize en uygun rengi bulmanızı sağlıyor.
Tutkunun rengi ile baş döndüreceksiniz

Tutkunun rengi ile baş döndüreceksiniz...Oriflame Giordani Gold Scarlet serisi, yılbaşı gecesinde sizi, renklerin en tutkulusu kırmızı ile buluşturuyor. Kırmızının 3 farklı tonuna sahip Giordani Gold Scarlet Collection Ruj ve Tırnak Cilası ile gecenin en güzel kadını olacaksınız.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ