Zirvede eğlence

zirvede eğlence

Uludağ, sezona damgasını vurdu. Türk Telekom Prime Corporate Weekend, ünlü kayak merkezinde eğlenceyi zirveye çıkardı. Seda Vardar ve Özge Erbek’in sahibi oldugu Whiz’in ev sahipliğinde, Jolly Tur turizmin partnerliğinde gerçekleştirilen organizasyona kurumsal profesyonellerin yanı sıra çok sayıda ünlü isim de katıldı. Çağla Şıkel, Özge Ulusoy, Irmak Atuk, Bengü, Merve Boluğur, Nuri Öztaşkın, Umut Elçioğlu gibi birçok ünlü sima keyifli dört gün geçirdi. 

GÜN BOYU PARTi

Dj David Şaboy ve perküsyonda Tai’nin geceyi ateşledigi after-ski partilerle başlayan eğlence, ünlü sanatçıların canlı performanslarıyla devam etti. 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Bodrum'da Rüya Gibi Bir Hint Düğünü

4 Temmuz’da başlayan ve 7 Temmuz’a kadar devam eden düğün Bodrum’da gerçekleşti. 3 gün, 3 gece aralıksız devam eden düğün, geleneksel eğlenceleri ile ön plana çıktı.

Düğün için Hindistan’dan gelen 250 kişilik misafir grubuna karşılık, yaklaşık 300 kişilik özel bir ekip Bodrum’ a getirildi. Hindistan’ın en varlıklı ilk 20 ailesi içinde bulunan düğün sahipleri, aylar öncesinden hazırlıklara başladı ve hiçbir harcamadan kaçınmadı.

NIKKI BEACH BODRUM RESTAURANT & BEACH CLUB LADIES TUESDAYS İLE KADINLARA BODRUM’UN EN EĞLENCELİ GÜNÜNÜ VADEDİYOR

Dünyanın en ünlü ve dinamik beach club konsepti olan ve müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanat elementlerini bir araya getiren Nikki Beach, gelenekselleşmiş etkinlikleri ile eğlenceyi Bodrum’da bu yaz da hep dorukta tutmayı planlıyor.

 

“Gün batımı” kutlamaları, “Ladies Tuesdays”, “Rose Fridays”, “Amazing Sundays”, “Deluxe havuz partileri” ve tüm dünyada heyecanla beklenen ve 21 Temmuz’da gerçekleşecek Nikki Beach “White Party” ile Bodrum’da fark yaratıyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ