Bakan Bak: Spor hukukuna ihtiyaç var


bakan bak:spor hukukuna ihtiyaç var

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Kamu Denetçiliği Kurumu tarafından düzenlenen Sporda Hak İhlalleri ve Denetim Çalıştayı"na katıldı.

Bakan Bak, buradaki konuşmasında, Sporda Hak İhlalleri ve Denetim Çalıştayı"nın yapılmasının kendileri açısından önemine değinerek, "Spor, dünyanın ilk 10 endüstrisinden bir tanesi. Dolayısıyla hak ihlallerinden tutun da denetime kadar pek çok konuyu gözden geçirmeniz gerekiyor. Sizin kamu denetçiliği olarak bu bakış açısıyla bir başlangıç vermeniz önemli." dedi.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Decathlon’la Su Altı Dünyasının Güzelliklerini Keşfedin

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon Türkiye genelindeki 31 mega-spor mağazası ve online satış sitesiyle spor tutkusunu yayamaya devam ediyor. Eğer siz de yaz bitmeden derin sulara dalıp denizaltının gizemli dünyasını keşfe çıkmak istiyorsanız mutlaka Decathlon mağazalarına uğrayın ve Decathlon’un su sporları markaları Tribord , Subea, Olaian ve Nabaiji’nin ürünlerine göz atın!

MACFit, İSTİNYE İLE KULÜP SAYISINI 77’YE ULAŞTIRDI!

Türkiye’nin en büyük spor zinciri olan MACFit, büyümesini sürdürüyor. Başta İstanbul olmak üzere İzmir, Muğla, Bursa, Ankara, Adana, Kocaeli, Eskişehir, Antalya ve Sakarya’da kulüpleri bulunan MACFit, 77’nci kulübünü İstinye’de açtı.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ