Dedaman Antalya da lezzet dolu günler

Dedeman Antalya Hotel & Convention Center 2011’e lezzet dolu günlerle merhaba diyor. Birbirinden eşşiz lezzetleri Ocak ayından itibaren konuklarına sunacak olan Dedeman Antalya, keyif dolu bir “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği” sunuyor. Çikolatalı Macaron Günleri, Peynirli Foccacia Günleri, Yerli Şarap ve Peynir Haftası ile Dedeman Antalya damak tadınıza hitap ediyor.

Ocak, Şubat ve Mart 2011 tarihleri arasında Dedeman Antalya’ya yolu düşenler, usta eller tarafından hazırlanan leziz çikolatalı macaronları tüm restoranlardan ve barlardan 9 TL karşılığında temin edebilecekler. Aynı tarihler içinde konuklara sunulacak olan bir başka keyifli seçenek ise, eşsiz lezzeti ile damakları şenlendirecek peynirli Foccia. Farklı seçenekleriyle Foccia lezzetlerine 9TL – 12TL fiyat aralığında ulaşmak mümkün.

Dedeman Antalya Hotel & Convention Center, 21 – 27 Ocak tarihlerinde ise “Yerli Şarap ve Peynir Haftası” ile misafirlerine Anadolu’nun dört bir yanında üretilmiş kaliteli şarapların, birbirinden lezzetli peynirlerin eşsiz uyumunu ve damaklarda bırakacağı farklı tadı test etme imkanı sunuyor. Bu benzersiz lezzet deneyimi ise 19 TL.
 

www.ensonmoda.com

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Gastronomi Zirvesinde K.Maraş Standına Yoğun İlgi

Bu yıl 22-25 Mart 2018 tarihleri arasında Ankara’da ATO Congresium’da gerçekleştirilecek olan 3. Uluslararası Turizm Fuarı ve Gastronomi Zirvesinde K.Maraş standına ilgi yoğun oldu.K.Maraş Büyükşehir Belediyesi ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü işbirliği ile açılan standa..

Ünlü restoran şefleri marifetlerini sergiledi Antakya Atatürk Caddesi’nde gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Savaş, kadim ve kimliği olan bir şehri dünya ile paylaşmak istediklerini vurguladı. Milletler, toplumlar bir günde oluşmuyor. Ve her şehrin kendine özgü bir kimliği var.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)