Gurme tatların ve eğlencenin adresi: Big Plate

İstinye Park’ta bulunan Big Plate; ferah ortamı, Akdeniz mutfağından lezzetlerin yer aldığı menüsü ve düzenlediği eğlenceli organizasyonlarla yazın favori adreslerinden biri olmaya aday.

Ana salon, balkon ve teras olmak üzere üç bölüme sahip olan Big Plate’in terasında her Cuma Latin geceleriyle konuklara keyifli anlar yaşatılıyor. Latin gecelerinde dansa ve eğlenceye doyulurken Cumartesi akşamüstü ise lounge müzik eşliğinde barmenin hazırladığı lezzetli içkiler tadılabiliyor.

Keyifli bir öğle ya da akşam yemeği için de ideal bir mekan olan Big Plate’in mutfağında sadece mevsimindeki meyve ve sebzeler kullanılıyor. Soğuk Buğday Çorbası, Ipanema, Greek Salata, Enginar Çiçeği ve Tagliata di Manzo gibi lezzetler Big Plate’in klasikleri arasında yer alıyor. Ev yemeği içeriğine sahip olan “Günün Yemekleri” ise hafta içi her gün değişik seçenekler sunan ve aylık değişen bir menü olarak dikkat çekiyor.
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Gastronomi Zirvesinde K.Maraş Standına Yoğun İlgi

Bu yıl 22-25 Mart 2018 tarihleri arasında Ankara’da ATO Congresium’da gerçekleştirilecek olan 3. Uluslararası Turizm Fuarı ve Gastronomi Zirvesinde K.Maraş standına ilgi yoğun oldu.K.Maraş Büyükşehir Belediyesi ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü işbirliği ile açılan standa..

Ünlü restoran şefleri marifetlerini sergiledi Antakya Atatürk Caddesi’nde gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Savaş, kadim ve kimliği olan bir şehri dünya ile paylaşmak istediklerini vurguladı. Milletler, toplumlar bir günde oluşmuyor. Ve her şehrin kendine özgü bir kimliği var.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ