LIERAC MASKELERİ İLE YEPYENİ VE KONSANTRE BAKIM!

Lierac-premium

 

Lierac’ın efsaneleşen serileri, şimdi tüm cilt tiplerine uygun maskeleri ile konsantre bakım ritüelini yeniden şekillendiriyor! Cildin farklı ihtiyaçlarını karşılayan Lierac maske serileri, ışıltılı ve dolgun bir cilt görünümün anahtarını sunuyor.

PREMIUM SUPREME MASK

Tüm Cilt Tipleri İçin Global Yaşlanma Karşıtı Maske

Global yaşlanma belirtilerine karşı etkili maske cildi pürüzsüzleştirmeye ve güzelleştirmeye destek oluyor. İçeriğindeki hyaluronik asit ve Lierac’ın hibridizasyon kozmetik anlayışı ile geliştirilen Premium Hücresel Kompleks, yaşlanmanın tüm görünen işaretleri olan derin kırışıklıkların azalmasına destek oluyor. Ciltteki dolgunluk kaybını, koyu lekeleri ve yaşlanma nedeni ile ciltte oluşan sarkma ve nemsizlik problemlerini gidermeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki mikro pigmentler sayesinde cildin anında daha dolgun ve ışıltılı görünüme kavuşmasını destekliyor. İçeriğindeki siyah çiçekler-siyah orkide, siyah gül, siyah gelincik- sayesinde cildinize benzersiz bir beslenme sağlıyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Bakımlı ve Doğal Görünümlü Dudakların Sırrı LR’da

Hassas, çatlamış ve kuru dudaklara bakım yaparak yumuşacık yapan LR Colours Dudak Balsamı içerdiği vitaminler ile dudakları besliyor, pürüzsüz dudaklara sahip olmanızı sağlıyor.

L'Occitane'dan yaza özel keyifli setler

Otellerde sunulan standart şampuan ve saç kremleri, saçlarınıza kaybettiği nemi ve elastikiyeti yeniden kazandırmak için yeterli değil. Güzelliğinizi sıcak havalarda da koruyabilmeniz için önerimiz çantanızda yer kaplamayan L'Occitane'ın seyahat boy cilt bakım ürünlerinden oluşan setleri ile tanışmanız ve size iyi bakacak bir bakım kitiyle yola çıkmanız.

YORUM YAZIN


Oylama:3 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ