Makyaj Uzmanlarının Favorisi Max Factor 2000 Calorie ve 2000 Calorie Curl Addict Mascara

Mascara-Black_1

Max Factor’ün ikonik maskarası Max Factor 2000 Calorie ve 2000 Calorie Curl Addict Mascara 20 yıldır Max Factor makyaj uzmanlarının vazgeçemediği maskara olarak biliniyor.

Max Factor make-up artist Fezi Altun’un da favori maskarası olan ürünü Fezi Altun anlatıyor.

 

Fezi Altun, Max Factor 2000 Calorie’nin eşsiz dramatik hacimlendirme formülüyle kirpiklerde %300 daha hacimli ve dolgun bir görünüm sağlandığını belirtiyor. Dokunmaya dayanıklı maskaranın ayrıca kokusuz olduğuna vurgu yapan Altun,gözleri hassas olan ve kontak lens kullananlar tarafından da rahatlıkla kullanılabildiğini söylüyor

 

Dolgunluğu ve kıvrımı bir arada sunan Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Mascara için ise Fezi Altun kirpik kıvırıcıya ihtiyacınız kalmayacağını söylüyor. Altun, kavisli kıl fırçasıyla doğrudan kirpik çizgisine oturan 2000 Calorie Curl Addict maskaranın hafif yapısı ve kolay kullanımıyla kökten uca muhteşem kıvrım ve dolgun kirpikler yaratılabileceğini söylüyor.

 

Daha büyük kıvrımlı kıl fırçasıyla akma, dağılma ve ağırlaşma yapmayan Yeni Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Maskara ile kirpiklerinizi en iyi şekilde kullanarak daha dolgun ve kıvrık kirpiklerle büyüleyici bir görünüm yakalayabileceğinizi söylüyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Koton Beauty Creamy Lipstick

Koton Beauty; kadınların güzellik dünyasına büyüleyici dokunuşlar yapmaya devam ediyor. Özel olarak geliştirilen kremsi yapıdaki yeni formülü ile daha kremsi, daha yoğun ve daha kalıcı hale getirilen Creamy Lipstick, birbirinden iddialı yepyeni 8 renk seçeneği ile de yaz aylarının sıcaklığını dudaklarınıza taşıyor.

Max Factor Make-up Artisti Fezi Altun’dan Hayatınızı Değiştirecek 7 Makyaj Tüyosu

Max Factor make-up artisti Fezi Altun ruj, maskara, eyeliner, fondöten, far, kontur ve highlighter kullanırken en iyi sonuçların nasıl elde edileceğini anlattı. İşte Fezi Altun’dan hayatınızı değiştirecek yedi makyaj tüyosu:

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)