Rare Blossom la Doğal Ve Etkili Cilt Bakımı

Rare-Blossom-dogal-ve-etkili-cilt-bakimi

Rare Blossom Yüz Temizleme Köpüğü, ciltte biriken makyaj kalıntılarını ve kiri temizleyerek, gözeneklerin tıkanmasını engelliyor. İçeriğindeki karanfil ve çay yaprağı sayesinde cildi rahatlatan ürün, akneye neden olan bakterilerin oluşumunu da önlüyor. Yüz ve boyun bölgesine dairesel masajla uygulanması ve ılık suyla durulanması öneriliyor. Köpükle temizleme işleminin ardından ise Rare Blossom Tonik kullanılması tavsiye ediliyor.

Fiyat: 42 TL
   
Rare Blossom Tonik, içerdiği yeşil çayla cildi yeniliyor ve gözenekleri sıkılaştırıyor. Ciltteki şişkinlikleri ve rahatsızlık duygusunu azaltmaya yardımcı olan ürünün, Rare Blossom Yüz Temizleme Köpüğü ile birlikte kullanılması tavsiye ediliyor. İçeriğindeki gülsuyu ile cildi yumuşatan, lavanta suyu ile yatıştıran ürün, antibakteriyel etkisi sayesinde akne oluşumunu da engelliyor. Toniğin, bir pamuk yardımıyla, dairesel hareketlerle yüz ve boyuna uygulanması öneriliyor.

Fiyat: 57 TL

Rare Blossom ürünleri Nişantaşı, Akmerkez, İstinye Park ve Erenköy Beymen mağazalarının yanı sıra; İstinye Park, Palladium, Şaşkınbakkal ve Ankara Zirvekent’teki Boyner mağazalarında satışa sunuluyor. Doğal ve organik Rare Blossom ürünleri, Ecocert Green Life tarafından Ecocert standartlarına (http://cosmetics.ecocert.com) uygun olarak sertifikalandırılıyor.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

L’Occitane ile güneşle barış cilt mucizelerini yaşa

UV ışınlarına bariyer oluşturan Reine Blanche Illuminating UV Shield SPF50, güneş ışınlarına geniş spektrumlu güneş koruması sağlayan Precious Cream Light Texture spf20 ve hem koruyup hem sıkılık veren Divine Cream Light Texture spf20 ilk etapta hayatınıza adapte etmek zorunda olduğunuz, su içmek gibi hayat alışkanlığı haline getirmeniz gereken L’Occitane kremlerinin başında geliyor.

LIERAC MASKELERİ İLE YEPYENİ VE KONSANTRE BAKIM!

Lierac’ın efsaneleşen serileri, şimdi tüm cilt tiplerine uygun maskeleri ile konsantre bakım ritüelini yeniden şekillendiriyor! Cildin farklı ihtiyaçlarını karşılayan Lierac maske serileri, ışıltılı ve dolgun bir cilt görünümün anahtarını sunuyor.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ