Uni Mentholix ile burun tıkanıklığına son

uni-mentholix

Dünyanın ilk buğu etkili mentollü kuru mendili
“Uni Mentolix”, içeriğinde bulunan mentol ile gribal enfeksiyondan kaynaklanan burun tıkanıklığını ve solunum problemini gideriyor, okaliptüs ile burun bölgesinde oluşan tahrişin giderilmesine yardımcı oluyor.

Ataman İlaç ve Kozmetik tarafından üretilen dünyanın ilk ve tek buğu etkili mentollü kuru mendili Uni Mentolix, gribal enfeksiyonların tedavi sürecinde ilacın yanında yardımcı rol oynayarak tıkanan burnun açılmasını sağlıyor ve burunda oluşan tahrişin giderilmesine yardımcı oluyor. Uni Mentholix, geçici olarak soğuk algınlığı, grip ve ateşlenmeden kaynaklanan geniz tıkanıklığını hafifletiyor.

Uni Mentholix, içeriğindeki okaliptüs sayesinde burun bölgesinde tahrişi engelliyor, mentol buğu etkisiyle solunumu rahatlatıyor. Pek çok faydası olan okaliptüs, ayrıca nefes darlığı, solunum yolu iltihaplarında da etkili oluyor.
 

www.ensonmoda.com

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

A-A+ KIKO Milano'dan cilt tonuna uygun fondötenler KIKO Milano, farklı cilt tonlarına uygun fondötenlerle ten renginize en uygun rengi bulmanızı sağlıyor.
Tutkunun rengi ile baş döndüreceksiniz

Tutkunun rengi ile baş döndüreceksiniz...Oriflame Giordani Gold Scarlet serisi, yılbaşı gecesinde sizi, renklerin en tutkulusu kırmızı ile buluşturuyor. Kırmızının 3 farklı tonuna sahip Giordani Gold Scarlet Collection Ruj ve Tırnak Cilası ile gecenin en güzel kadını olacaksınız.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ