ARTISTRY color Reflective Beauty Sonbahar 2010 Renk Koleksiyonu

Artistry-color-reflective

ARTISTRY’nin yeni sonbahar koleksiyonu ile podyumların ışıltısı yüzünüze yansıyor


Dünyanın en prestijli kozmetik ve cilt bakımı markalarından biri olan ARTISTRY’nin sınırlı sayıda üretilen Reflective Beauty Sonbahar 2010 Renk Koleksiyonu son moda renkleriyle podyumların ışıltısını yüzünüze getiriyor…

Amway ARTISTRY’nin yeni renk koleksiyonu, 2010 sonbaharında yüzünüzde moda rüzgârları estiriyor. Amerikalı ünlü makyaj sanatçısı Frances Hathaway tarafından tasarlanan yeni ARTISTRY COLOUR REFLECTIVE BEAUTY koleksiyonu podyumdaki tasarımlardan ilham alarak, yaklaşan moda sezonunun ruh halini en iyi şekilde yansıtmayı başarıyor.

Koleksiyonunun yaratıcısı Hathaway’e göre, tasarımcılar önümüzdeki sonbahar ve kış sezonu tasarımlarında geçmişle geleceği sentezleyerek, “davetkâr, sıcak, gizem dolu ve iç güzelliğimizi besleyen” bir görünüm yaratıyor. Ve ARTISTRY’nin yeni renk koleksiyonu da bu görünümü destekleyecek özellikte.

İki far ve allık kompaktından, bir maskara ve bir allık fırçasından oluşan ARTISTRY COLOUR REFLECTIVE BEAUTY’de her kompakt, tek başına kullanılabilecek veya daha çarpıcı bir görünüm için kombine edilebilecek dört far ve allık rengi sunuyor. Frances Hathaway koleksiyonu yaratırken neyi amaçladığını “ARTISTRY kadını için bir sürpriz yapmak ve renkleri tek başına, üst üste veya kombine bir şekilde kullanması için çok yönlü bir seçenek sunmak istedim” diyerek ifade ediyor.

Zarif oval ambalajında kullanışlı dört far ve allık seçeneğiyle birlikte aplikatörlerini de içeren 2010 Sonbahar Koleksiyonu’nda, Perfection ve Inspiration adlı iki farklı far ve allık kompaktı var. Perfection, Hathaway’in ‘sadelik temeline dayanan’ modayı yansıtmak için geliştirdiği bir palet. Hafif yosun yeşili, Ideal veya koyu indigo mavisi Wisdom olmak üzere size iki far arasında seçim yapma şansı sunuyor. Yanaklar için sıcak şeftali tonunda allık Aware ve göz ve yanak için çok yönlü pırıltı krem Vision, birlikte ışıltılı bir görünüm kazandırıyor.

Koleksiyonunun diğer kompaktı Inspiration ise podyumlardaki bir diğer akım olan balerin stilini yansıtarak sizi ipeksi saten, pırıltılı ince katlar ve romantik tonlarda yumuşak karışımlarla ikinci bir cilde kavuşturuyor. Inspiration, göz makyajı için zarif lila Destiny ve koyu mor Fate seçeneklerini sunuyor. Yanaklar, dingin pembe Alive ile canlanırken, sedef dokunuşu Amaze ile ışıltı kazanıyor.

Farklı renk seçeneklerini içeren kompaktları, mavi maskarası ve allık fırçasıyla ARTISTRY’nin sınırlı sayıda üretilen çok özel yeni koleksiyonu REFLECTIVE BEAUTY, bu sonbaharda yüzünüze bambaşka bir renk ve ışıltı katıyor...


ARTISTRY Perfection
Bir allık fırçası ile far ve allık kompaktı- Ideal yeşil, Wisdom mavi, Vision krem ve Warm şeftali renk seçeneklerini içerir.
Fiyat: 80,74 TL


ARTISTRY Inspiration
Bir allık fırçası ile far ve allık kompaktı- Destiny lila, Fate mor, Amaze inci krem ve Alive pembe renk seçeneklerini içerir.
Fiyat: 80,74 TL


Ultimate Blue Maskara Allık Fırçası
Fiyat: 41,66 TL

Francis Hathaway Hakkında
New York’lu makyaj sanatçısı Frances Hathaway, moda ve güzellik dünyasının önde gelen isimleriyle birlikte çalıştı. Şimdiye kadar çok sayıda lider kozmetik şirketine ait kampanyaların ardındaki yaratıcı güç olmuş ve ELLE ve Vogue gibi dergilere yazılarıyla katkıda bulundu. Frances, müşterilerinize günümüzün en gözde renk seçeneklerini sunmanızı sağlamak için, moda dünyasının en yeni akımlarını Reflective Beauty Renk Koleksiyonu’na dahil etti.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Bakımlı ve Doğal Görünümlü Dudakların Sırrı LR’da

Hassas, çatlamış ve kuru dudaklara bakım yaparak yumuşacık yapan LR Colours Dudak Balsamı içerdiği vitaminler ile dudakları besliyor, pürüzsüz dudaklara sahip olmanızı sağlıyor.

LIERAC MASKELERİ İLE YEPYENİ VE KONSANTRE BAKIM!

Lierac’ın efsaneleşen serileri, şimdi tüm cilt tiplerine uygun maskeleri ile konsantre bakım ritüelini yeniden şekillendiriyor! Cildin farklı ihtiyaçlarını karşılayan Lierac maske serileri, ışıltılı ve dolgun bir cilt görünümün anahtarını sunuyor.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ