Dalin Mini Boy Serisi

 

Yazın gelmesiyle tatil planları yapılmaya başlandı. İster uzun ister bir gece konaklanacak bir seyahat olsun her zaman elinizin altında olmasını isteyeceğiniz “Kolay Tarama Spreyi”, “Bebek Şampuanı” ve “Bebek Yağı”ndan oluşan Dalin Mini Boy Serisi kurtarıcınız olacak.

Dalin Bebek Şampuanı, hipoalerjenik ve göz yakmayan saf formülü ile alkol, paraben, SLS ve sabun içermiyor. Seyahat boyuyla kullanım kolaylığı sağlayan ve yetişkinlerin de severek kullandığı şampuan aynı zamanda cildin pH değeri ile uyumlu olma özelliğini taşıyor.

En kuru ciltleri bile etkin bir şekilde nemlendiren Dalin Bebek Yağı, ciltte bariyer etkisi yaparak, banyoda kaybedilen nemin cilde hapsedilmesine yardımcı oluyor. Islak cilde uygulandığında en iyi sonucu veren bebek yağı, alkol ve paraben içermiyor.

Zor taranan saçlara özel olarak geliştirilmiş Dalin Kolay Tarama Spreyi, düğüm olmuş saçların rahatça taranmasını sağlıyor. Islak ve kuru saça kullanılabilen sprey eşsiz Dalin şampuan kokusuyla saça yumuşaklık ve parlaklık veriyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Keratin Protect Serisi İle Güçlü Sağlıklı ve Gösterişli Saçlar

Parlak ve sağlıklı saçlar, moda ne olursa olsun, her kadının hayali… Her dönemin markası Remington, 80. yılına özel tasarladığı Keratin Protect Serisi ile kadınların hayallerini gerçekleştiriyor. Keratin Protect serisinin seramik plakalarında bulunan keratin ve badem yağı özelliği sayesinde artık tüm saçlar güçlü, sağlıklı ve gösterişli olacak.

Rossmann Alterra Kafein & Biotin Şampuan

Güneşin yakıcı etkisi, deniz yada havuz suyu nedeniyle hassaslaşan saçları, hızlı ve etkili çözüm için Alterra Kafein&Biotin Şampuanıyla tanıştırmak gerekiyor. Canlandıran kafein, hacim kazandıran Guarana tohumu ile saçı kökünden ucuna yeniden yapılandırıyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ