FAKİR NOSSO İLE LEZZET YOLCULUĞUNA HAZIR MISINIZ

mutfak-robotu

 

 

Benzersiz geçmişi ve çığır açan ürünleriyle teknolojiyi evlere özenle taşıyan Fakir Hausgeräte, 85.yılında çok özel bir koleksiyonla mutfağınıza misafir oluyor; FAKİR GOURMET SERİSİ.

 

Mutfak tutkunları için hazırlanan Gourmet serisinin ilk ürünü çok amaçlı pişirici Fakir Nosso, evde pişirilen yemeklere sağlık ve lezzet katmak için tasarlandı. Fakir Nosso Çok Amaçlı Pişirici, Türk ve dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerinden kızartmaya, tencere yemeklerinden fırınlama tekniklerine, kekten şerbetli tatlılara kadar tüm yemekleri sağlıklı, kolay ve çabuk bir şekilde sofralarınıza getiriyor.

 

Homojen ısı dağıtım teknolojisiyle çalışan, yenilikçi pişirme sistemi Fakir Nosso, profesyonel performans garantisinin yanı sıra özel tasarımıyla da mutfağınızın başköşesindeki yerini alıyor. Yapmak istediğiniz yemeğin malzemelerini Fakir Nosso’ya koyup ısı ve süresini ayarladıktan sonra pişme esnasında yemeğin başında beklemenize gerek kalmıyor.

 

Lezzetten Vazgeçmeden Sağlıklı Pişirmenin Özgürlüğünü Yaşayın…

 

Nosso Çok Amaçlı Pişirici, daha az yağ kullanarak enfes ve çıtır kızartmalar yapmanıza olanak sağlarken, kısa sürede pişirme özelliğiyle yiyeceklerin besin değerlerini kaybetmesini en aza indirgiyor.Taze malzemelerde doğal olarak bulunan su-besin maddelerini koruyarak, yemeklerin yumuşak, sulu, renkli, aromalı kalmasını ve sağlıklı pişirilmesini sağlıyor.

 

Geleneksel ve modern tariflerden oluşturulan “Nosso ile Lezzetli Tarifler” kitabı da ürünün yanında tüketicilere sunuluyor.

 

Bu yıl 85. yaşını kutlayan Fakir Hausgeräte, geliştirdiği son teknolojili ürünleriyle nesillerdir hayatı kolaylaştırıyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Şehrin en iyi İtalyan restoranlarından Mezzaluna yeni menüsüyle misafirlerine yaz aylarından da keyifli bir lezzet deneyimi sunuyor

İtalyan mutfağından en lezzetli örnekleri misafirleri ile buluşturan Mezzaluna, yeni menüsüyle bir kez daha farkını ortaya koyuyor. İtalyan şef Fabio Brambilla geleneksel ve yenilikçi unsurları harmanlayarak hazırladığı özel reçetelerde mevsimselliği ön planda tutuyor.

Hepimizin bayıldığı çikolata hakkında bilinmeyenler... Hepimizin bayıldığı çikolata hakkında bilinmeyenler...

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ