Soğuk Lazer Tekniği ile incelme

 

Vücutta Biriken  Yağlanmaya Mükemmel Çözüm Getiren Cihaz Türkiye’de:
Zerona: Yağı Vücuttan, El Değmeden Atıyor

Amerikan “Erchonia” şirketi tarafından geliştirilen ve ABD Gıda ve İlaç Kurumu (FDA) tarafından Ağustos 2010’da onaylanan Zerona, vücuttaki yağ hücrelerindeki yağ birikimini sıvılaştırarak, hücre dışına sızmasını sağlıyor.
Biriken yağ, lenf sistemi tarafından toplanıp ve doğal yollarla vücut dışına atılıyor. Bu uygulama sırasında yağ, hücre zarında oluşan geçici gözenekten, hücreler-arası bölgeye sızar. Gözenek, daha sonra kapanır. Böylelikle bilinen diğer sistemlerden farklı olarak, yağ hücrelerine hiçbir zarar vermeksizin, hücredeki yağ hacminde % 90 azalma yaratır. Neticede, vücudun o bölgesinde bir incelme meydana gelir.

Zerona, bunu “düşük güçlü-soğuk lazer” tekniğiyle, cerrahi bir müdahale olmadan sağlar. Zerona; liposuction operasyonlarının öncesinde yağ dokusunu sıvılaştırmak, göğüs büyütme veya küçültme operasyonlarında ise iyileşme sürecini hızlandırmak ve ağrıyı gidermek amacıyla da kullanılır. Tüm bu uygulamalar FDA tarafından ayrı ayrı onaylanmış protokollerdir.

Uygulama sırasında lazer, vücuda 15-20 cm uzaktan kullanılır. 20 dakika yüzüstü, 20 dakika sırtüstü yatarak bir seans tamamlanır. Toplam kür süresi ortalama 6 seanstan oluşan 2 haftalık bir sürede tamamlanır.

Bu sırada ısı ve hassasiyet oluşmaz. Ağrı sızı olmaz. Jel veya krem gerekmez. Anastezi söz konusu değildir. Kişi, seanstan sonra günlük hayatına aynen devam eder. Ancak, uygulama seans aralıkları 72 saati aşmamalıdır.

Zerona; özellikle diet ve egzersize dirençli kalça, baldır ve bel kasları üzerinde oluşan lokal yağlanma için kullanılır. İç organ yağlanmasına karşı kullanılmaz.

Zerona’nın etkili olabilmesi için şu temel kurallara uymak gerekiyor:

1. Kişinin vücudunda su seviyesi doygun olmalı. Yani günde en az 8-10 bardak su tüketilmeli.
2. Tedavi süresince kahve ve alkol tüketiminden vazgeçilmeli.
3. Sağlıklı, dengeli beslenme, fiziksel aktivite.

Zerona, Medi-Kim Tıbbi ve Estetik Cihazlar Ltd Şirketi tarafından ithal ediliyor 
 

www.ensonmoda.com

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Nuxe Sun ile Güneş Dostunuz Olsun

İçeriğindeki su ve güneş çiçekleriyle ideal koruma ve göz kamaştıran bronzluk ışıltısı sağlayan NUXE Sun serisi, bitkisel içeriklerle zenginleştirilmiş, foto-yaşlanma karşıtı etkisiyle benzersiz bir kullanım keyfi sunuyor.

Alterra Doğal ve Organik Cilt Bakım ürünleri ile Doğanın gerçek gücünü cildinizde hissedin

Avrupalı kadınların elinden düşürmediği, kadın forumlarda kısa zamanda cilde kazandırdığı etkilerle konuşulan Alterra Organik Cilt Bakımı ve Kozmetik ürünleri, bir süredir Rossmann Mağazaları’nda tüketiciye ulaşıyor

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)