Yeniköy Yelken Akdeniz Mutfağı ile sizi lezzete çağırıyor

Restaurant, lounge bar ve cafe konseptlerini aynı çatı altında buluşturan Yelken, Akdeniz mutfağından seçkin ve orijinal lezzetlerle keyifli, sakin bir ortamı bir arada isteyenlerin ortak tercihi olmaya devam ediyor.Modern dekorasyonu, etkileyici ambiyansı ve göz alıcı sunumları ve  hazırladığı özel mönüsünde yepyen bir deneyime bekliyor. Özel mahzeninde dünyanın en iyi şaraplarını sunan Yelken, geniş içki mönüsü ile keyfinize keyif katıyor.

Taze olarak getirilen ve özenle seçilen malzemelerle yapılmış, Türkiye’ nin en güzel Paella ve Moules Mariniere tabaklarını hazırlayan mekanda, Cumartesi günleri dünyaca ünlü şaraplarla kendinizi ve sevdiklerinizi şımartın.

Konfor ve rahatlığın ön planda olduğu dekorasyonu, ışıltılı İstanbul manzarası ve yemeği zevke dönüştüren menüsü ile Yelken; benzersiz bir atmosferde konuklarını Akdeniz’ e yelken açmaya davet ediyor.

Yelken; eşsiz atmosferi, leziz yemekleri, bir birinden özel şarapları ile sizleri bekliyor!


 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Gastronomi Zirvesinde K.Maraş Standına Yoğun İlgi

Bu yıl 22-25 Mart 2018 tarihleri arasında Ankara’da ATO Congresium’da gerçekleştirilecek olan 3. Uluslararası Turizm Fuarı ve Gastronomi Zirvesinde K.Maraş standına ilgi yoğun oldu.K.Maraş Büyükşehir Belediyesi ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü işbirliği ile açılan standa..

Ünlü restoran şefleri marifetlerini sergiledi Antakya Atatürk Caddesi’nde gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Savaş, kadim ve kimliği olan bir şehri dünya ile paylaşmak istediklerini vurguladı. Milletler, toplumlar bir günde oluşmuyor. Ve her şehrin kendine özgü bir kimliği var.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ